Toolbar

Fotoateliér Praha pronájem

Fotoateliér Praha pronájem

Jste fotografka, fotograf či umělec, co tvoří jinak než ostatní? Máte za sebou tisíce snímků, stovky příběhů a obrazů? Děláte světu radost svou kreativitou a myslíte si, že by váš talent mohl být ještě více posílen?

Vím, jak těžké je někdy najít to pravé místo, kde se mohou tvůrčí vize stát skutečností. Místo, které vám umožní propojit svůj unikátní pohled na svět se světlem, prostředím a atmosférou, které jen dokreslují vaši tvorbu.

Vím, že dobré fotografie nejsou jen o tom, kdo stiskne spoušť. Jsou o atmosféře, o technice, o detailu. Jsou o tom, jaké prostředí a podmínky máte k dispozici. Proto jsem si pro svou tvorbu vybrala ateliéry digifoto, které nabízejí svůj prostor k pronájmu i Vám. Fotoateliéry digifoto jsou otevřené pro všechny fotografy, kteří hledají dokonalé podmínky pro svou tvorbu.

Ateliéry digifoto jsou plně vybavený prostor, který nabízí vše, co potřebujete pro profesionální focení. Zde najdete širokou škálu osvětlení, pozadí, rekvizit a vše potřebné pro dokonalý zážitek z fotografování. Můžete zde experimentovat, vytvářet a oživovat své nápady. Ať už fotíte portréty, módu, produktové fotografie, nebo jen hledáte místo, kde se můžete vyjádřit, digifoto je místem, které vám to umožní.

Tak proč nezkusit něco nového? Přijďte a pronajměte si naše studio. Nezáleží na tom zda jste profesioál či amatér, zda chcete atelír pro jednu akci, nebo dlouhodobě. Zkuste to. Těšíme se na vás.

Pronájem ateliéru - jít na stránky a zjistit více.

Jmenuji se Petra

A ráda se stanu Vaší fotografkou.

O mně

Sample Image Fotografovat pro Vás budu já, Mgr. Petra Macková. Fotografovat jsem začala v prvním digitálním fotoateliéru v Praze. Od fotografování reklamy a foodstylingu jsem se dostala až k portrétní fotografii, které jsem propadla. Přečtěte si o mně více.

Neváhejte mne kontaktovat

Chcete se objednat na focení nebo se jen na něco zeptat?

  • Napište mi na email
    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • nebo zavolejte na mobil
    +420 777 55 66 82

Adresa mých fotoateliérů

Fotografuji v ateliérech digifoto. Pokud nehledáte fotografa, ale sami fotíte a hledáte pronájem ateliéru, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo se podívejte na stránky ateliéru digifoto.